شماره های تماس
۲۲۹۶۰۷۰۰/۰۹۱۲۹۵۲۴۲۵۵/۰۹۱۲۵۵۸۰۰۶۱
تهران ، پاسداران ، میدان هروی ، ضلع جنوبی ، خیابان پناهی نیا ، پلاک 161 ، تاسیسات مردانی
شماره های تماس
۲۲۹۶۰۷۰۰/۰۹۱۲۹۵۲۴۲۵۵/۰۹۱۲۵۵۸۰۰۶۱
شرکت تاسیسات ، تعمیرات و خدمات مردانی
تهران ، پاسداران ، میدان هروی ، ضلع جنوبی ، خیابان پناهی نیا ، پلاک 161 ، تاسیسات مردانی

تعمیر و سرویس پکیج دیواری هروی

به  طور معمول امروزه اکثر منازل و ساختمان های اداری به سیستم پکیج مجهز هستند و این پکیج ها نیز در برندهای متنوعی عرضه و تولید می شوند. گاهی اوقات ممکن است هنگام استفاده از پکیج های مختلف، متوجه وجود برخی مشکلات و اختلالات شوید و از این طریق به تعمیر و سرویس پکیج دیواری هروی نیاز پیدا کنید.

در اکثر موارد تعمیر یا سرویس پکیج دیواری به مهارت زیادی احتیاج دارد و از این رو باید سراغ نمایندگی های باسابقه و کاربلد بروید تا افراد حرفه ای با استفاده از به روزترین و جدیدترین تجهیزات، به  راحتی اقدام به تعمیر پکیج تان کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس یا تعمیر پکیج های دیواری، توصیه می کنیم تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

جهت مشاوره رایگان و اعزام نیرو شرق و شمال شرقی تهران بر روی شماره کلیک کنید :

۰۲۱-۲۲۹۶۰۷۰۰

۰۹۱۲۹۵۲۴۲۵۵

۰۹۱۲۵۵۸۰۰۶۱

چه زمانی باید پکیج دیواری را تعمیر یا سرویس کرد؟

پکیج دیواری در واقع یک دستگاه پر مصرف و کاربردی بوده که در تمام فصل های سال مورد استفاده قرار می گیرد. همین استفاده مداوم نیز عمر پکیج دیواری را به  مرور زمان کوتاه می کند و به  همین دلیل هم باید آن را تعمیر یا سرویس کنید.

در برخی موارد نیز وجود مواد معدنی و رسوبات محلول در آب، موجب ایجاد گرفتگی هایی در سیستم های لوله  کشی پکیج دیواری خواهد شد و به مرور زمان امکان دارد دستگاه از کار بی افتد. دقت داشته باشید جهت نگهداری طولانی مدت و صحیح پکیج های دیواری، شما باید در چنین شرایطی به  صورت دوره ای پکیج خود را سرویس نمایید تا مشکلات بیشتری به وجود نیاید.

به  طور کلی نمی توان یک زمان مشخص را برای تعمیر یا سرویس تمام پکیج های دیواری در نظر گرفت زیرا سیستم همه پکیج ها مانند هم نیست و ممکن است برای هر کدام مشکل مختلفی به وجود بیاید. به  همین دلیل هم باید هر زمانی  که متوجه عملکرد غیر طبیعی آن شدید، سریعاً اقدام به تعمیر یا سرویس کنید.

شما می توانید با استفاده از خدمات تعمیر و سرویس پکیج دیواری هروی اقدامات لازم را با مناسب  ترین قیمت ممکن انجام دهید و جلوی به وجود آمدن مشکلات دیگر را نیز به بهترین شکل ممکن بگیرید.

 بنابر این اگر به دنبال یک مجموعه کار درست و حرفه ای هستید تا سریع تر مشکلات پکیج دیواری تان را رفع کنید، توصیه می کنیم از متخصصین تأسیسات مردانی کمک بگیرید.

تعمیر و سرویس پکیج دیواری هروی

رایج ترین مشکلات پکیج دیواری

تمام پکیج های دیواری به دلایل مختلفی، ممکن است دچار مشکل شوند و از این طریق کارایی صحیح خود را از دست بدهند. البته در بیشتر مواقع جای نگرانی وجود ندارد و این مشکلات به  راحتی قابل حل شدن هستند اما به شرطی که رایج ترین مشکلات را بشناسید و بدون آگاهی کافی، اقدامی انجام ندهید. پس تا حد امکان نسبت به موارد ذکر شده در این بخش، بی تفاوت نباشید.

 • خاموش شدن خود به خود

یکی از رایج ترین مشکلاتی که می تواند برای پکیج تان به وجود بیاید، خاموش شدن خود به  خود آن است. توجه داشته باشید اکثر پکیج ها از سیستم ایمنی خودکار برخوردار هستند و هر زمانی  که مشکلی در سیستم گرمایشی به وجود بیاید، برای جلوگیری از رخ دادن حادثه، دستگاه به شکل خود به  خود خاموش خواهد شد.

پایین بودن فشار گاز، نشتی پکیج، فشار آب کم، مشکل ترموستات، اختلال در برد الکتریکی و یا برد فرمان، از جمله مهم  ترین و اساسی  ترین ایراداتی هستند که می توانند موجب رخ دادن این مشکل شوند. در چنین مواقعی تعمیر و سرویس پکیج دیواری هروی می تواند بسیار ضروری و کارآمد باشد.

 • صدا دادن پکیج

همان  طور که می دانید تمام پکیج ها در حین کار از خود صدای آرامی ایجاد می کنند و کاملاً بدون صدا نیستند. اما و اگر زمانی متوجه شدید که صداهای غیر طبیعی و بلندی از آن ایجاد می شود، بهتر است سریعاً از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید تا به رفع مشکل بپردازد و ایرادات بیشتری به وجود نیاید.

معمولاً صدا دادن پکیج دیواری به  علت وجود رسوب در لوله ها و یا هواگیری مخزن بوده که تعمیرکاران حرفه ای می توانند به  سادگی و خیلی سریع، آن را رفع کنند و اصلا جای نگرانی وجود ندارد.

 • داغ شدن زیاد آب خروجی

یکی دیگر از رایج  ترین مشکلات پکیج های دیواری، داغ شدن آب خروجی با شدت بسیار زیاد است. این پکیج ها از سنسوری خودکار به نام ترموستات جهت تنظیم دمای آب برخوردار هستند و اگر زمانی ترموستات دچار مشکل شود، دمای آب خروجی بیش  از حد استاندارد داغ یا سرد خواهد شد.

بهتر است بدانید تعمیر یا تعویض قطعه ترموستات، کار هر کسی نیست و شما نباید بدون تخصص کافی آن را دستکاری کنید. تعمیرکاران برای رفع این مشکل، یک ترموستات سالم و جدید را جایگزین قطعه آسیب  دیده می کنند و از این طریق هم مشکل موجود به  راحتی برطرف خواهد شد.

اقدامات ضروری قبل و بعد از تعمیر پکیج دیواری

هر زمانی  که متوجه شدید پکیج دیواری تان به سرویس یا تعمیر نیاز دارد، بهتر است اقدامات مهمی که در ادامه مقاله ذکر کرده ایم را با دقت انجام دهید تا مشکلات بیشتری به وجود نیاید و دچار ضرر نشوید.

 • در اولین مرحله نیاز است با یک سرویس کار حرفه ای تماس بگیرید و با آن همانگی های لازم را جهت بازدید انجام دهید.
 • اگر پکیج دیواری تان در حال کار است، سریعاً اتصال برق و گاز آن را قطع کنید تا قطعات خنک شوند.
 • از فرزندان و سایر افرادی که با شما زندگی می کنند، بخواهید که به صورت خودسرانه پکیج را دستکاری نکنند و این کار را به دست سرویس کار بسپارند.
 • اطراف پکیج را کاملاً خلوت کنید تا آزادی عمل بیشتری در اختیار تعمیرکار باشد و بتواند بدون مشکل کارهای لازم را انجام دهد.
 • هنگام سرویس یا تعمیر پکیج، برای تعمیرکار مزاحمت ایجاد نکنید و اجازه دهید با دقت کافی تعمیر را انجام دهد.
 • بعد از تعمیر یا سرویس، به نکات و موارد احتیاطی که تعمیرکار به شما می گوید، توجه کافی داشته باشید و نسبت به آن ها بی تفاوت نباشید.

هزینه تعمیر و سرویس پکیج دیواری هروی

برای اطلاع از هزینه تعمیر و سرویس پکیج دیواری هروی، باید قبل  از هر چیزی مشکل موجود به  طور دقیق مشخص شود. هزینه های سرویس و تعمیر پکیج دیواری اغلب متناسب با نوع خدمات، مشخص خواهند شد و این خدمات اغلب شامل رسوب گیری، هواگیری و تعویض قطعات می شوند.

افرادی کار سرویس و تعمیر پکیج دیواری خود را به شرکت های با سابقه ای همچون شرکت تأسیسات مردانی در شمال تهران می سپارند، می توانند با کم ترین قیمت ممکن شاهد نتایج عالی باشند و بهترین خدمات را نیز دریافت کنند. 

مهم ترین مزایای تعمیر و سرویس پکیج دیواری هروی

تعمیر و سرویس پکیج دیواری هروی به طور کلی مزایای زیادی دارد و از جمله مهم ترین آن ها می توان به بهبود عملکرد سیستم، رسوب گیری لوله ها، تمیزی دودکش، بررسی جرقه زدن، تمیزی گرد و غبار، تمیز کردن مشعل، بررسی قطعات مهم همچون ترموستات، چک کردن پمپ پکیج و رفع سایر مشکلات احتمالی اشاره کرد.

زمانی  که پکیج دیواری دچار رسوب شود، فشار آب به حد قابل  توجهی کاهش می یابد و از این طریق هم مشکلات بسیاری رخ خواهد داد. با رسوب گیری می توانید از پکیج مجدداً به  صورت استاندارد استفاده کنید و اجازه ندهید مشکلات بیشتری به وجود آید.

اقدامات ضروری قبل و بعد از تعمیر و سرویس پکیج دیواری هروی

نکات مهم جهت نگهداری و سرویس پکیج دیواری

حال که به  خوبی با مشکلات رایج، اقدامات مهم قبل و بعد از تعمیر، مزایا، هزینه و بهترین زمان جهت تعمیر یا سرویس پکیج دیواری آشنا شدید، قصد داریم در ادامه شما را با مهم ترین نکات در خصوص نگهداری و سرویس پکیج نیز آشنا کنیم تا با در نظر گرفتن آن ها، کمتر دچار مشکلات مختلف شوید.

 • تعمیر و سرویس پکیج دیواری را تا حد امکان جدی بگیرید و حتماً هر ۶ ماه یک بار با کمک افراد متخصص اقدام به سرویس کنید تا مشکلی برای آن به وجود نیاید.
 • پکیج های دیواری معمولاً دارای یک صفحه نمایش کوچک هستند که می توانید در آن ارورها را مشاهده کنید. به  همین دلیل هم آشنا بودن با ارورهای پکیج اهمیت زیادی دارد و شما می توانید با توجه به آن ها راحت تر مشکلات مختلف را برطرف نمایید.
 • در زمان های مختلف حتماً نسبت به هواگیری پکیج اقدام کنید تا مشکلات مختلف همچون گرم نشدن آب به  سادگی برطرف شود.
 • در فصل های گرم سال به خوبی از پکیج مراقبت کنید و آن را روی حالت تابستان بگذارید تا بهتر وظیفه خود را انجام دهد و مصرف انرژی هم بهینه تر شود.
 • فصل هایی که خیلی به گرمایش پکیج نیازی ندارید، شیرهای خروجی و ورودی رادیاتور را ببندید تا پکیج بیهوده انرژی خود را جهت فرستادن آب به این بخش ها هدر ندهد.

کلام آخر

اگر در نزدیکی محدوده هروی زندگی می کنید، بهتر است از خدمات تعمیر و سرویس پکیج دیواری هروی بهره بگیرید و از این طریق خیلی راحت مشکلات مختلف پکیج تان را حل کنید. توجه داشته باشید مجموعه تأسیسات ساختمانی مردانی در واقع با تیم حرفه ای که دارد، به بهترین شکل ممکن اقدام به رفع مشکلات پکیج دیواری می کند و جلوی بروز اکثر آسیب های احتمالی را هم می گیرد.