شماره های تماس
۲۲۹۶۰۷۰۰/۰۹۱۲۹۵۲۴۲۵۵/۰۹۱۲۵۵۸۰۰۶۱
تهران ، پاسداران ، میدان هروی ، ضلع جنوبی ، خیابان پناهی نیا ، پلاک 161 ، تاسیسات مردانی
شماره های تماس
۲۲۹۶۰۷۰۰/۰۹۱۲۹۵۲۴۲۵۵/۰۹۱۲۵۵۸۰۰۶۱
شرکت تاسیسات ، تعمیرات و خدمات مردانی
تهران ، پاسداران ، میدان هروی ، ضلع جنوبی ، خیابان پناهی نیا ، پلاک 161 ، تاسیسات مردانی

لیست قیمت انواع پکیج زمستان ۱۴۰۱

گرمایش راحت و آب گرم بهداشتی برای منازل همیشه یکی از نیازهای اساسی انسان بوده است. پکیج زمستانی به عنوان وسیله ای شناخته  می شود که به راحتی  می تواند آب گرم و آب گرم بهداشتی را تامین کند. گرمایش به کمک موتورخانه های مرکزی قبل از شبکه گاز طبیعی بسیار متداول بود، پس از تامین گاز طبیعی توسط مشعل های اصلاحی و سایر تجهیزات، موتورخانه های مرکزی با کمک سوخت گاز طبیعی تمیز آماده کار شدند. برخی عیوب در سیستم گرمایش مرکزی طراحان را به سمت سیستم اصلاح شده سوق داد. نتیجه این طراحی گرمایش پکیج است. شاید استفاده از بخاری های نفتی و برقی در برخی نقاط همچنان رواج داشته باشد، اما با توجه به فراوانی گاز طبیعی و امکان دستیابی به این موهبت الهی، تکنولوژی به سمت استفاده از این نعمت خداوندرفته است که باعث آسایش و راحتی انسانها می شود. مدل های زیادی از پکیج زمستانی وجود دارد و لیست قیمت انواع پکیج زمستانی ۱۴۰۱ بسته به مدل آنها، متفاوت است. این محصول با توجه به نیاز مصرف کنندگان و امکانات مختلف در هر اندازه تولید و به بازار عرضه  می شود. این وسیله یکی از مهمترین وسایل گرمایشی در فصل زمستان محسوب میشود.

جهت مشاوره رایگان و اعزام نیرو شرق و شمال شرقی تهران بر روی شماره کلیک کنید :

۰۲۱-۲۲۹۶۰۷۰۰

۰۹۱۲۹۵۲۴۲۵۵

۰۹۱۲۵۵۸۰۰۶۱

پکیج چیست؟

 پکیج یک وسیله ایده آل برای گرمایش رادیاتور و تامین آب گرم مداوم در خانه ها و آپارتمان ها است و درواقع  یک دستگاه عالی برای  سیستم گرمایش خانه است پکیج به عنوان آبگرمکن دیواری دارای سایز و حجم بسیار کوچکی است که یکی از مهمترین مزیت های این دستگاه  می باشد. نسل جدید پکیج با صدای بسیار کم، سیستم عیب یابی الکترونیکی، راندمان حرارتی بالا، سیستم ضد یخ، فن های دو جداره و دودکش برای تامین هوای کافی برای احتراق، حذف کامل CO2 و قابلیت برنامه ریزی برای کار روزانه و هفتگی  می باشد.

مزایای پکیج

از جمله مزایای استفاده از پکیج  می توان به  صرفه جویی بیشتر انرژی، حجم اشغال کم بی نیازی از عایق کاری، حفاظت از محیط زیست، کاهش هزینه تعمیرات، تامین آبگرم فوری و دائم، هوشمندی پکیج در تخصیص انرژی، امنیت بیشتر، کاهش هزینه ها قیمت انرژی، کارکرد آرام و بی صدا، استقلال مصرف کننده و شخصی سازی شرایط بهره برداری از تاسیسات اشاره کرد.

انواع پکیج

از ابعاد مختلفی  می توان انواع پکیج را بررسی کرد که ما در ادامه به چند مورد آن اشاره  می کنیم.

انواع پکیج از نظر تعداد مبدل

پکیج ها معمولا یک مبدل یا دو مبدل هستند که هر کدام عملکرد متفاوتی دارند. مبدل ها وظیفه گرم کردن آب عبوری از پکیج را بر عهده دارند که معمولاً آب گرمایشی و آب مصرفی از طریق دو لوله آب از این دستگاه عبور  می کند. پکیج با دو مبدل، هر کدام از مبدل ها جداگانه کار  می کنند. یعنی یک مبدل آب را برای گرمایش گرم  می کند و دیگری آب مصرفی در ساختمان را گرم  می کند. اما اگر پکیج مجهز به مبدل حرارتی باشد، هر دو نوع گرمایش و آب خانگی با مبدل حرارتی گرم  می شوند.

انواع پکیج از نظر چگالش

باید از نظر چگالی نیز دستگاه را هنگام خرید پکیج دیواری بررسی کنید. به طور کلی انواع پکیج به دو دسته چگالشی و غیر چگالشی تقسیم  می شوند. نسل جدید این دستگاه مدل های چگالشی بوده و عملکرد بسیار بهتری نسبت به نوع غیر متراکم دارند. اما در نظر داشته باشید که قیمت پکیج زمستان چگالشی بالاتر از غیر چگالشی است.

انواع پکیج از نظر مصرف انرژی

پکیج الکتریکی امروزه محبوبیت بیشتری در بین مردم دارد. از نظر مصرف انرژی نیز این دستگاه به پکیج گازی، گازوئیلی، پکیج دوگانه سوز و پکیج برقی تقسیم  می شود.

انواع پکیج از نظر نصب

پکیج ها  به دو دسته با توجه به نوع نصب تقسیم  می شود. رایج ترین نوع این دستگاه پکیج دیواری است که نوع اول آن نیز  می باشد. انواع پکیج دیواری بیشتر برای مصارف خانگی و تک واحدی کاربرد دارد. برای ظرفیت های بسیار بزرگتر و واحدهای بزرگ از نوع دوم که پکیج زمینی است استفاده  می شود که سرویس و نگهداری پکیج زمینی نسبت به پکیج دیواری مشکل و پیچیده تر است.

نکات قابل توجه در هنگام خرید پکیج

در مناطقی که تراکم هوا به دلیل افزایش ارتفاع کاهش می­یابد، باید ضریب تصحیح ارتفاع در نظر گرفته شود. ظرفیت پایه پکیج، متناسب با نسبت تراکم هوای محلی به تراکم هوای سطح دریا، ظرفیت پکیج کاهش می­یابد. در طبقات پایین به دلیل دور ماندن از صدای فن پکیج و همچنین اگر طول افقی لوله دودکش کوتاه باشد (کمتر از ۱ متر)  می توان از پکیج بدون فن استفاده کرد ولی در چند طبقه آخر آپارتمان به دلیل کمتر از ۳ متر بودن طول عمودی کانال های دودکش ساختمان باید فن های پکیج نصب شود. با این حال، بهتر است از یک پکیج با یک فن برای ایمنی در برابر گازهای احتراق سمی، به خصوص یک دودکش دو جداره استفاده کنید. نکته مه می که باید به آن توجه داشت این است که  اگر به هر دلیلی امکان استفاده از پکیج با فن وجود ندارد، پکیج باید مجهز به سنسور حرارتی دودکش باشد. این سنسور با گرفتن سیگنال حرارتی دودکش،  گرفتگی دودکش را نشان  می دهد و آن را خاموش  می کند و به شما هشدار تعمیر پکیج  می دهد ، اگر انتظار دارید ظرفیت حرارتی بزرگ پکیج (به طور کلی برای آپارتمان های بالای ۳۰۰ متر مربع) باشد، بهتر است از پکیج زمینی استفاده کنید. در هر صورت، پکیج های دیواری ترجیح داده  می شوند زیرا بسیار ارزان تر هستند و عمر طولانی تری نسبت به پکیج های روی زمین و پکیج با مخزن دارند. همچنین اگر گرمایش ساختمان از گرمایش از کف است، بهتر است از پکیج کنداسیک برای کاهش مصرف گاز پکیج استفاده شود و یا اگر از فن کویل گرمایش استفاده  می شود، بهتر است از پکیج منبع دار استفاده شود تا در هنگام استفاده از آب گرم، فن کویل باد سرد نزند. نکته دیگری که هنگام خرید پکیج باید به آن توجه کنید نوع مبدل حرارتی است زیرا به دلیل املاح زیاد اب پکیج های تک مبدله پس از چند سال رسوب  می گیرند و بازده آنها پایین  می آیند. در ایران علی الخصوص شهرهایی مانند یزد و قم استفاده از پکیج های دو مبدله خیلی بهتر است.

پمپ سیرکولاسیون از دیگر مواردی است که هنگام خرید پکیج  باید به آن توجه کرد. هد پمپ سیرکولاسیون معمولا با حداکثر خط لوله ۳۵-۵۰ متر طراحی  می شود. البته بسته به نوع لوله کشی مورد استفاده در مدار لوله کشی، افت فشار در سیستم متفاوت خواهد بود، لوله های انعطاف  پذیر چند لایه کمترین افت فشار را در سیستم لوله کشی دارند. زبری کم لوله کشی انعطاف پذیر و نیاز به اتصالات مختلف باعث کاهش افت فشار در این سیستم ها  می شود.

خدمات پس از فروش پکیج

امروزه شرکت های داخلی توانایی تولید و حتی صادرات محصولات باکیفیت پکیج را دارند.پکیج را از یک شرکت معتبر که  می تواند خدمات پس از فروش حرفه ای ارائه دهد، خریداری کنید. علاوه بر این، کارخانه پکیج  می تواند پشتیبانی طولانی مدت برای قطعات پکیج خود ارائه دهد. پکیج خوب دارای ۲-۳ سال گارانتی است.

خطا نمایی پکیج

پکیج ها با یک سیستم عیب یاب خودکار با کد طراحی شده اند. مزیت این ویژگی عیب یابی سریع حتی برای کاربران عادی است. خطای عملکرد را در مانیتور پکیج به صورت کد مشخص در این نوع پکیج که دارای عیب یاب با سنسورهای کنترل عملکرد  می باشند، نمایش داده  می شود و کاربر یا سرویس دهنده  می توانند برای اطلاع از نوع خطا به دفترچه راهنمای پکیج مراجعه کنند.

لیست قیمت انواع پکیج زمستان ۱۴۰۱

لیست قیمت انواع پکیج زمستان ۱۴۰۱  با توجه به ظرفیت آن نوع سیستم گرمایش، تعداد مبدل های حرارتی و کشور سازنده متفاوت است. در صورتی که تصمیم به خرید پکیج دارید برای اینکه با آگاهی بیشتری به بازار بروید در مورد قیمت ها قبل از هر کاری اطلاعات کسب کنید با وجود اینکه قیمت پکیج زمستان بسیار متنوع است، به راحتی  می توان هنگام رفتن به بازار با در نظر گرفتن فاکتورهای مهم تجربه خوبی را داشته باشید. تمام برندها پکیج هایی در مدل های مختلف تولید می­کند و هر مدل دارای امکانات مختلفی است که قیمت آن را از بقیه مدل ها متمایز می­کند بنابراین نمیتوان برای قیمت پکیج های یک مبلغ ثابت مشخص کرد. عرضه مدل های مختلف پکیج با توجه به نیاز کاربران با امکانات اندازه های مختلف در بازار، خرید پکیج را برای خریداران سخت کرده و احتمال خطا در انتخاب مناسب پکیج دیواری را افزایش داده است. تنوع در مدل های مختلف باعث اختلاف قیمت پکیج زمستان  شده است. به دلیل ویژگی های مختلف و قدرت حرارتی متفاوت در سری های مختلف شاهد تفاوت در لیست قیمت پکیج زمستان  می باشیم. که خریدار جهت خرید مناسب باید ویژگی ها و لیست قیمت پکیج زمستان ۱۴۰۱ را در کنار یکدیگر مقایسه کرده و مشخصات را بررسی کنید تا انتخاب درستی داشته باشید.

 در نتیجه به طور کلی  می توان گفت قیمت پکیج زمستان به عواملی از جمله تعداد مبدل، گازی یا برقی بودن پکیج، برند سازنده، ظرفیت و … وابسته است. بنابراین با تعیین بودجه  می توانید بهترین گزینه را برای خرید پکیج دیواری با توجه به ظرفیت محل قرارگیری آن، انتخاب کنید.

 

 

در اکثر ساختمان ها امروزه از پکیج به جای سیستم گرمایش مرکزی استفاده  می شود. خرید پکیج دیواری مانند هر وسیله و تجهیزات ضروری دیگری نیاز به دانش و شناخت این دستگاه دارد که در این مقاله به تفصیل به آن پرداخته­ایم. پکیج نسبت به سایر سیستم های گرمایشی کم صداتر و کارآمدتر است و همچنین بدون دمای آب نوسانی می­باشد. سهولت نصب پکیج و اشغال فضای کمتر و تعمیر پکیج یکی دیگر از مزایای آن است. شما  می توانید با توجه به تما می  مطالب ذکر شده برای منزل یا محل کار خود گزینه های مناسب را انتخاب کرده و سپس مناسب ترین گزینه را با توجه به لیست قیمت پکیج زمستان ۱۴۰۱ و بودجه خود انتخاب نمایید.