رفع گرفتگی لوله, فنر زنی لوله, لوله بازکنی

نرخ هزینه لوله باز کنی

بهترین-هزینه-لوله-باز-کنی

چه عواملی نرخ هزینه لوله باز کنی را تعیین می کند ؟ 

سرویس لوله باز کنی یکی از خدماتی است که ممکن است در هر زمان از سال و در هر زمانی از شبانه روز بدون توجه به قیمت لوله باز کنی به دلیل پیچیده بودن سیستم فاضلاب، گرفتگی آب راه های آشپزخانه به آن نیاز داشته باشید.  ماشین ظرفشویی،  توالت فرنگی از جمله مشکلات روزمره هستند و رفع مشکلات گرفتگی لوله ها به دلیل هزینه لوله باز کنی می تواند یکی از مشکلات بزرگ زندگی روزمره باشد.

جهت مشاوره رایگان و اعزام نیرو شرق و شمال شرقی تهران بر روی شماره کلیک کنید :

۲۲۹۶۰۷۰۰
۰۹۱۲۹۵۲۴۲۵۵
۰۹۱۲۵۵۸۰۰۶۱

  هزینه باز کردن لوله

  گرفتگی جزئی لوله های فاضلاب که معمولاً نشانه کندی تخلیه است را می توان با داروهای خانگی مانند اسید برطرف کرد.  اما اگر گرفتگی برطرف نشد می تواند برای ما مشکل بزرگی باشد و هزینه لوله باز کنی را روی دست مان بگذارد.  بنابراین لازم است زمانی که آب آشپزخانه یا حمام کمی مسدود شده است، سعی کنید مشکل را در اسرع وقت حل کنید.  البته در برخی موارد این گرفتگی ها ناشی از بی توجهی همسایگان ساختمان است و در نهایت باید هزینه لوله باز کنی را پرداخت کنید.

تعرفه قیمت لوله باز کنی

  هزینه لوله باز کنی بسته به طول لوله های مورد استفاده در لوله کشی ساختمان با توجه به نرخ اتحادیه متفاوت است.  در حالت عادی اکثر مواقعی که لوله ها مسدود می شود با فنر زدن این مشکل برطرف می شود اما گاهی لازم است مشکل به صورت جدی تری حل شود و مثلاً کل چاه فاضلاب ساختمان تخلیه شود.  در موردی که فاضلاب به دلیل ریزش چاه گرفتگی می کند نیاز به لایروبی چاه و برش کف می باشد که به دلیل تخصصی تر بودن کار و همچنین نیاز به زمان بیشتر برای انجام کار هزینه بازکردن چاه را به همراه دارد.  لوله مشخصا محاسبه شده است.

 

نرخ-جدید-لوله-باز-کنی

  نرخ هزینه لوله باز کنی با مواد شیمیایی

  محلول های شیمیایی مختلفی در بازار وجود دارد که یکی از موثرترین راه ها برای رفع گرفتگی جزئی چاه می باشد.   در این روش هزینه لوله باز کنی تنها به عهده شما خواهد بود که محلول شیمیایی مناسبی خریداری کنید.  ریختن مقدار مناسب اسید لوله باز کن در چاه باعث رفع گرفتگی می شود. البته باید توجه داشته باشید که سرعت عمل کرد لوله باز کن های شیمیایی پایین است.

معایب محلول های اسیدی لوله باز کن

  استفاده از محلول های اسیدی قوی آسیب زیادی به لوله های فاضلاب وارد می کند و باعث پوسیدگی و ترکیدگی و نشتی لوله ها می شود.  محلول های لوله باز کن برای چشم می تواند باعث آسیب شود.

  هنگام کار با محلول های باز کن و سایر مواد شیمیایی، حتما از دستکش و عینک مناسب استفاده کنید. این مواد باید دور از دسترس کودکان نگهداری شوند.  مواد شوینده باید در کمترین غلظت (یعنی نه قوی) استفاده شوند، زیرا هر چه غلظت آن ها بیشتر باشد آسیب شدیدتر است.

 نرخ هزینه لوله باز کنی با فنر فولادی

  گاهی اوقات تنها با یک فنر نمی توان گرفتگی لوله را برطرف کرد و لازم است این کار را چندین بار تکرار کرد.  تکرار عمل فنرینگ می تواند در افزایش قیمت لوله فنر باز کنی موثر باشد.  البته هزینه لوله فنر باز کن فولادی به اندازه قیمت لوله فنر باز کنی است و فرقی نمی کند.

  گاهی اوقات علت گرفتگی لوله پر شدن فاضلاب اصلی است و ربطی به گیر کردن لوله ها ندارد.  این امر در مورد خانه های قدیمی که به سیستم فاضلاب شهری متصل نیستند، صدق می کند.  هزینه تخلیه چاه در این خانه ها با هزینه لوله باز کنی متفاوت خواهد بود.  اینکه گرفتگی لوله حمام رفع شود یا آشپزخانه و حیاط تفاوتی در قیمت لوله باز کنی نخواهد داشت.

  با توجه به انواع گرفتگی لوله ها توسط مصالح، قیمت لوله باز کنی با قیمت لوله باز کنی با فنر در صورت مسدود شدن توسط سیمان و مصالح ساختمانی و یا افتادن اجسام در سیفون متفاوت خواهد بود.

  خدمات لوله باز کنی و تخلیه چاه انواع مختلفی دارد که در محله های مختلف شهر قیمت های متفاوتی دارند و در برخی مناطق که تحت پوشش شرکت های تخلیه چاه نیستند عموماً توسط تاسیسات محلی یکسان انجام می شود و از آنجایی که  کار کاملاً انجام می شود آن ها در برخی موارد تخصص ندارند، ممکن است این کار را برای شما گران تر از لوله باز کنی انجام دهند.  توجه داشته باشید که هزینه حمل و نقل نیز بسته به فاصله سرویس دهنده از شما می تواند بر قیمت لوله باز کنی تاثیر بگذارد.

قیمت واقعی لوله باز کنی با سه سیستم چقدر است؟

  یکی از روش های بازکردن لوله فاضلاب سه سیستم لوله باز کنی است که می توان گفت تنها عده کمی با این سه سیستم لوله باز کنی آشنایی دارند.  در واقع ناآشنایی با سه سیستم لوله باز کنی باعث شده تا عده ای از این موضوع سوء استفاده کرده و هزینه های زیادی را بابت خدمات لوله باز کنی از مردم دریافت کنند.  از این رو در این صفحه از خدمات استاد، علاوه بر قیمت لوله باز کنی سه لوله، سعی داریم با سه سیستم لوله باز کنی آشنا شویم تا در مواجهه با لوله باز کنی از تقلب در امان بمانید.  

  یکی از مسائل مهمی که در جهت سه سیستم لوله باز کنی حائز اهمیت است، قیمت سه سیستم لوله باز کنی است.

  برخی معتقدند که قیمت سه سیستم لوله باز کنی نیز بسیار بالاست.  به طوری که هنگام استفاده از دستگاه فن رینگ سه تا پنج سیستم لوله باز کنی خراب می شود. اگر اینطور نیست، شاید سه سیستم لوله باز کنی طول عمر خاصی داشته باشند.  به طوری که به مرور زمان فرسوده و فرسوده می شود.  هزینه باز کردن چاه توالت و رفع گرفتگی لوله توالت و چاه توالت چقدر است؟

  اما نمی توان گفت که پس از هر بار استفاده از دستگاه لوله باز کن یا فنر، سه سیستم لوله باز کنی خراب می شود.  بنابراین برخی از لوله باز کن ها از این موضوع سوء استفاده می کنند و هزینه های زیادی را از مردم دریافت می کنند. بنابراین آگاهی از این موضوع بسیار مهم است.  البته طبق تعرفه های اتحادیه لوله باز کنی قیمت سه سیستم لوله باز کنی بالاتر از سایر خدمات در نظر گرفته می شود اما باز هم قیمت سه سیستم نباید به گونه ای باشد که افراد هوش خود را از دست بدهند.

نرخ هزینه لوله باز کنی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

  مقدار کنده کاری در قسمت گرفتگی لوله

،   نوع فنر مورد استفاده در لوله باز کنی.  لوله باز کن،   طول لوله های فاضلاب برای فنر.   بنابراین نرخ هزینه لوله باز کنی متفاوت است مثلا قیمت لوله باز کنی با دستگاه فشرده سازی هوا با قیمت لوله باز کنی با فنر متفاوت است.

  قیمت لوله باز کنی با سه سیستم می تواند به عوامل زیر بستگی داشته باشد:

  منطقه چشمه مورد استفاده

  سختی گرفتگی

  دستگاه استفاده شده

  همانطور که گفته شد سه سیستم لوله باز کن مانند سایر قطعات مکانیکی عمر مشخصی دارند و به مرور زمان فرسوده می شوند.   اما نباید انتظار داشته باشید که هر بار که از آن استفاده می کنید، خراب شود.  بنابراین در محاسبه قیمت لوله باز کنی با سه سیستم باید به این نکته توجه شود.

جهت مشاوره رایگان و اعزام نیرو شرق و شمال شرقی تهران بر روی شماره کلیک کنید :

۲۲۹۶۰۷۰۰
۰۹۱۲۹۵۲۴۲۵۵
۰۹۱۲۵۵۸۰۰۶۱

سه سیستم لوله باز کنی چیست؟

  در واقع سه سیستم لوله باز کنی قطعاتی هستند که در دستگاه لوله باز کن یا فنر استفاده می شوند.   به عنوان مثال، سری مته قطعه ای است که مته را در جای خود نگه می دارد تا به محیط اطراف پرتاب نشود.  سه سیستم لوله باز کن نیز مانند یک سری مته عمل می کنند ک، به این معنی که آن ها قطعات کوچکی هستند که فنر را پس از چرخش موتور الکتریکی نگه می دارند تا از پرتاب شدن آن به اطراف جلوگیری کنند.

  جنس این قطعه معمولاً فولاد، آلومینیوم و برنج است.  شکل ظاهری این قطعه به گونه ای است که از سه قسمت تشکیل شده است به طوری که این سه قسمت با فنرهای کوچک به یکدیگر متصل می شوند.

 سه نوع سیستم لوله باز کنی وجود دارد، مانند سه سیستم دینام ۳۰۰ دینام، سه سیستم دینام ۱۴۰۰

انواع فنر سه سیستم دستگاه لوله باز کنی

  از آنجایی که در دستگاه لوله باز کنی انواع فنر وجود دارد.  بنابراین کاربردهای متفاوتی دارند.  از جمله این چشمه ها می توان به فنر سر فولادی، فنر ۳۰ متری و سر فنر الماس اشاره کرد.  در ادامه به توضیح مختصر آنها می پردازیم.

  تخته سر فولادی

  این نوع فنر همانطور که از نامش پیداست از فولاد است.  نوک آن تیز است و برای بازکردن لوله هایی که در اثر گچ یا سیمان گرفتگی دارند استفاده می شود. بنابراین با استفاده از آن می توان لوله مورد نظر را تراشید و مسیر لوله را باز کرد.

  با تکنیک های امروزی که از لوله باز کنی به دست آمده است آشنا شوید!

  چشمه ۳۰ متری:

  این نوع فنر نسبت به سایر فنرها ضخیم تر است و به دور خود نمی پیچد .  فنر ۳۰ متری با موشک ۵۵۰ قابل استفاده است.  از این فنر برای باز کردن لوله های بلند نیز استفاده می شود.

  موج سوار الماس:

  این نوع فنر نیز از مس و آلومینیوم است که شبیه الماس است.  موج سوار الماس برای لوله های بسیار نازک داخل کاسه استفاده می شود.  در نتیجه به داخل لوله آسیب نمی رساند.

استفاده از سه سیستم لوله باز کنی فنری

  همانطور که گفته شد، سه سیستم لوله باز کن فنر را نگه می دارند تا فنر به محیط اطراف پرتاب نشود.  از طرفی وقتی فنر داخل لوله فاضلاب قرار می گیرد در جهات مختلف حرکت می کند که باعث رسوب زدایی فنر و قسمت بالایی لوله فاضلاب و تمیز شدن لوله فاضلاب می شود.  

  انواع سه سیستم دستگاه لوله باز کنی و نحوه عملکرد آن

  سه نوع سیستم لوله باز کنی وجود دارد.  از این میان می توان به سه سیستم حفاری، سه سیستم اتوماتیک و سه سیستم فولادی اشاره کرد.

  نحوه کار با سه سیستم دستگاه لوله باز کن به شرح زیر است:

  هنگامی که فرد دسته دستگاه را فشار می دهد،سه سیستم دستگاه لوله باز کن جمع شده و فنر را در داخل نگه می دارد.  سپس دینام دستگاه که توسط یک تسمه به سه سیستم متصل می شود.

  فنر را می چرخاند یعنی فنر با دینام می چرخد.

  ممکن است گاهی اوقات فنر در لوله گیر کند.  در چنین مواقعی می توانید با استفاده از دکمه های گرد چپ و راست، چند حرکت به سمت فنر به سمت جلو و عقب انجام دهید تا فنر آزاد شود. در ادامه مطلب نرخ هزینه لوله باز کنی ما را همراهی کنید. 

  در واقع سه سیستم لوله باز کن باعث چرخش فنر می شود . بنابراین می توان گفت سه سیستم لوله باز کنی نقش مهمی در چرخش فنر دارند.

قیمت-سه-سیستم-لوله-بازکنی

  نتیجه

نرخ هزینه لوله باز کنی  یکی از روش های موثری که می توان برای بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب استفاده کرد، استفاده از سه سیستم دستگاه لوله باز کنی است.  در واقع سه سیستم لوله باز کنی در انواع و ابعاد مختلف ساخته می شوند که معمولا از آلومینیوم، برنج و استیل ساخته می شوند. قیمت تمام شده سه سیستم لوله باز کنی از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوری که با اطلاع از قیمت آن می توان از کلاه برداری برخی افراد سود جو جلوگیری کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.