رفع گرفتگی لوله, فنر زنی لوله, لوله بازکنی

کلاهبرداری لوله بازکنی شغل جدید

کلاه برداری در لوله بازکنی

کلاه برداری در لوله بازکنی

کلاه برداری لوله بازکنی شغل جدید امروزه با افزایش تعداد مردم در ساختمان های آپارتمانی به خصوص در تهران، مصرف آب و فاضلاب نیز ازدیاد یافته است.  این امر باعث شده بسیاری از مردم با مشکلات فاضلاب مانند گرفتگی لوله ها یا پر کردن چاه ها مواجه شوند.  از طرفی تعداد شرکت های لوله باز کنی در تهران نیز بسیار افزایش یافته است و این می تواند نگران کننده باشد زیرا انتخاب یک شرکت معتبر را بسیار دشوار می کند.   امروز در این مقاله قصد داریم شما را با روش های مختلف کلاه برداری شرکتی آشنا کنیم تا با این روش ها آشنا شوید و بتوانید مراکز معتبر را به درستی انتخاب کنید.

جهت مشاوره رایگان و اعزام نیرو شرق و شمال شرقی تهران بر روی شماره کلیک کنید :

۲۲۹۶۰۷۰۰
۰۹۱۲۹۵۲۴۲۵۵
۰۹۱۲۵۵۸۰۰۶۱

ویژگی های یک شرکت معتبر

    باید از این موضوع آگاه باشید، زیرا کلاه برداری در شرکت های لوله باز کنی بسیار رایج شده است.  خوشبختانه در بین این مراکز افرادی هستند که هنوز وجدان کاری دارند و وظیفه انجام وظیفه را بر عهده دارند.  برای یافتن یک شرکت لوله باز کن ۲۴ ساعته معتبر در تهران باید مشخصات آن ها را بدانید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

برای شناخت یک شرکت لوله باز کن معتبر در تهران باید بدانید که چه ویژگی هایی دارد:

    قیمت مناسب را با توجه به شرایط کاری تعیین کنید، ارائه خدمات با کیفیت مناسب، تضمین باز شدن لوله فاضلاب، رعایت بهداشت و محیط کار غیر کثیف، استفاده از تجهیزات مناسب و پیشرفته، توانایی بالا در انجام کار، تجربه بالا و تخصص کافی، تعهد به کار

روش های تشخیص لوله باز کن تقلبی

چگونه یک لوله باز کن تقلبی را شناسایی کنیم؟

  متاسفانه امروزه در تهران کار لوله باز کنی به محل کلاه برداری عده ای سود جو تبدیل شده است و با وجود افزایش کلاه برداری باید بتوانید شرکت های معتبر را از غیر معتبر تشخیص دهید تا دچار کلاه برداری نشوید و هزینه های سنگینی پرداخت کنید. 

  شناخت بهترین مراکز لوله باز کنی و تخلیه در تهران کار سختی نیست، اولویت شما در انتخاب شرکت چاه باز کن فقط قیمت ارزان نباشد!  زیرا در این صورت به راحتی در دام افراد سود جو گرفتار خواهید شد و هزینه و هزینه های زیادی را برای خدمات ساده متحمل خواهید شد.  البته این بدان معنا نیست که شما به دنبال خدمات گران قیمت هستید، نه، هر ارزانی هم غیر منطقی نیست و باید به دنبال قیمت های مناسب باشید.  همچنین اشاره می کنیم که کلاه برداری لوله باز کنی در تهران بیشتر با اعلام قیمت ارزان به مشتری انجام می شود.

  برای شناخت این گونه شرکت ها و افراد باید روش های کلاه برداری آن ها را بشناسید.  ما قصد داریم چند مورد از مهم ترین ترفندهائی را که این افراد برای گرفتن پول هنگفت از مشتری استفاده می کنند را توضیح دهیم تا شما با آن ها آشنا شوید.

با کلاه برداری لوله باز کنی آشنا شوید:

  اعلام قیمت پایین نسبت به رقبا: این امر صرفا جهت جذب مشتریان جهت رسیدن به اهداف خود با دریافت آدرس و شماره تماس مشتری می باشد. لوله باز کن های متقلب در یک تماس تلفنی قیمت لوله باز کنی را بسیار کمتر از سایر همکاران اعلام می کنند (مثلا در سال ۱۴۰۰ هزینه لوله باز کنی را ۶۰ تا ۸۰ هزار تومان اعلام می کنند) که مبلغ بسیار ناچیزی است و مشتری با  او با تصور اینکه یک لوله باز کن ارزان پیدا کرده است، می خواهد یک لوله باز کن بفرستد.  زمانی که لوله باز کن وارد خانه می شود با استفاده از ترفندها و روش هایی که در زیر توضیح داده شده است به راحتی قیمت را افزایش می دهد.

  سه سیستم لوله باز کنی:

در این روش لوله باز کنی ابتدا در ظاهر فنر می زند در حالی که در واقع کاری انجام نمی دهد.  سپس ادعا می کند که لوله با این دستگاه باز نمی شود و باید از سه سیستم استفاده کند که هر سه مورد استفاده هستند مثلاً ۳۰۰ هزار تومان.  در نهایت به دروغ اعلام می کند که یک عدد سه سیستم (مثلا ۶ عدد) استفاده شده و هزینه فنر بندی با ۶ یا سه سیستم یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.  برای لوله باز کنی ساده مبلغ نجومی می خواهد که مشتری بی خبر از همه جا می پردازد.   در واقع، هیچ سه سیستم خرابی وجود ندارد که از ۶ استفاده کند، و این فقط یک اصطلاح برای کلاه برداری لوله باز کردن است.

  من باید فنر فولادی بسازم:

همه فنرها یک آلیاژ دارند و از یک نوع فلز ساخته می شوند و چیزی به نام فنر فولادی نداریم.  در واقع، این یک راه تقلب است.

  من از فنر الماسی استفاده کردم:

 مانند روش قبلی، این هم نوع دیگری از کلاه برداری لوله باز کنی است که سعی می کند هزینه های گزافی را از مشتری به نام های مختلف دریافت کند.

  فنر جرم گیری:

جرم گیری واقعی است اما افراد سود جو گاهی به دروغ از این روش برای افزایش قیمت لوله باز کنی استفاده می کنند.

روش های خوبی وجود دارد که برخی شرکت های معتبر در مواقع نیاز از آن ها استفاده می کنند، اما این امکان وجود دارد که افراد سود جو از آن ها برای اهداف خود استفاده کنند تا قیمت ها را بی  رویه افزایش دهند (مثلاً باید از فنر قوی تری استفاده کنم که می تواند درست باشد، زیرا فنرها قدرت ها و اندازه های مختلف، اما برخی از لوله باز کنیها این را بی دلیل و فقط برای افزایش نرخ می گویند). اما این روش ها کارایی کمی دارند و مهمترین و پرکاربردترین آن موارد ذکر شده در بالا خصوصاً سه سیستم لوله باز کنی است!

 بهترین شرکت لوله باز کنی در تهران

با شناخت ویژگی های یک شرکت معتبر و روش های لوله باز کنی تقلبی می توانید با انتخاب شرکت های مناسب تصمیم بهتری بگیرید. در اینجا قصد داریم شرکتی را به شما معرفی کنیم که با هدف ارائه خدمات با کیفیت بالا و جلب رضایت مشتری وارد عرصه خدمات نظافت منزل شده است.

باز کردن جرم کلاه برداری لوله

 قبل از تعریف جرم لوله باز کنی ابتدا باید جرم کلاه برداری را بررسی کنیم. بر اساس ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبین اختلاس، ارتشاء و کلاه برداری، هرکس با حیله و حیله مرتکب ما نورهای متقلبانه شود و مال دیگری را بدزدد مرتکب جرم کلاه برداری شده است. بنابراین جرم کلاه برداری دارای سه رکن مهم است:  فریب قربانی، انجام ما نورهای متقلبانه توسط کلاه بردار و سرقت مال دیگری.

قانونگذار در قانون برای جرم لوله باز کنی ضمانت اجرایی سنگینی پیش بینی کرده است. مجازات جرم کلاه برداری در قانون تشدید مجازات مرتکبین اختلاس، ارتشاء و کلاه برداری و قانون مجازات اسلامی تعیین شده است. بر اساس ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبین اختلاس، ارتشاء و کلاه برداری علاوه بر اساس ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبین اختلاس، ارتشاء و کلاه برداری، کلاه بردار علاوه بر رد اصل مال به صاحب آن، به حبس از یک تا هفت سال و پرداخت جزای نقدی معادل وجه نقد محکوم می شود. او دریافت کرد.

همچنین مجازات دیگری برای این جرم در قانون مجازات اسلامی پیش بینی شده است.  طبق ماده ۳۶ قانون مجازات اسلامی مجازات قطعی برای جرائمی از قبیل کلاه برداری بیش از یک میلیارد (۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰) ریال در صورتی که مخل نظم یا امنیت جامعه نباشد.  در یک زمان در یکی از روزنامه های محلی منتشر می شود.

همچنین راه های اثبات تقلب در قانون مجازات اسلامی مشخص شده است.  طبق ماده ۱۶۰ قانون مجازات اسلامی، دلیل بر جرم کلاه برداری، باز کردن لوله، اقرار، شهادت و سوگند (صرفاً مالی) است.  لذا برای اینکه بزه دیده بتواند ضرر کلاه برداری لوله باز کنی را جبران کند و ثابت کند که کلاه بردار با اعمال متقلبانه او را فریب داده و از او پول گرفته است، باید این موضوع را از طریق ادله دعوی ثابت کند.  

مجازات کلاهبرداری لوله باز کنی

آیا می توان به لوله باز کن های قابل حمل اعتماد کرد؟

  با تغییرات زیادی در سبک زندگی و همینطور نگاه کلی به اشخاص در جامعه، ایده ها و کارهای جدید خشک شده است.  در زمان گذشته تعداد زیادی لوله باز کن نبود و تنها تعداد کمی از لوله باز کن سیار در شهر مغازه یا دفتر داشتند که همه باید برای لوله باز کنی و تخلیه چاه به مغازه یا دفتر شخص مورد نظر مراجعه می کردند و تحویل می گرفتند.

 

  با ازدیاد مردم و گسترش شهرهای بزرگ، دستیابی به این اشخاص دشوارتر شد.  نیاز شدید افراد به این خدمات نیز باعث شد تا اشخاص زیادی  به طرف این شغل بروند.   با داشتن تجربه و فقط به عنوان یک طرفدار شروع به کار به عنوان سیاره باز کنی بعد از افزایش کادر فنی در این کسب و کار و سهولت دسترسی سریع به محل خدمت و همچنین ارائه خدمات شبانه روزی و رضایت بسیاری از افراد از خدمات لوله باز کنی سیار می باشد..

 

یک لوله کش خوب در مورد کار و قیمت آن ها پیشاپیش صحبت می کند، اما همه آن ها آنقدر صادق نیستند.  برخی از لوله کش های بی وجدان کلاه برداری هایی انجام می دهند که نه تنها برای شما هزینه دارد، بلکه می تواند به سیستم لوله کشی شما نیز آسیب برساند.

 

 با این حال، رایج  ترین کلاهبرداری های لوله کشی همیشه آشکار نیستند، و قبل از اینکه متوجه شوید چه اتفاقی می افتد، به راحتی می توانید در آن غرق شوید. 

 

 یک لوله کش اصرار بر پرداخت فقط نقدی احتمالاً چیزی است، به خصوص اگر مایل به ارائه فاکتور یا رسید برای کار خود نباشند.  در بهترین حالت، یک لوله کش که فقط پول نقد دارد از مالیات طفره می رود، اما در غیر این صورت کار خوبی انجام می دهد.   در بدترین حالت، لوله کش بدون بیمه یا حتی بدون مجوز است.  اگر کار اشتباه پیش برود، برای جبران خسارت یا حتی بازگرداندن پول خود، امکان کمی وجود دارد.

 

 به همین ترتیب، از هر لوله کشی که درخواست سپرده بزرگ را دارد دور شوید.  ناپدید شدن با سپرده یکی از رایج ترین کلاه بارداری های لوله کشی در اطراف است، تا حد زیادی به این دلیل که پرداخت ۵۰ درصد از کار از قبل برای بسیاری از صاحبان خانه منطقی به نظر می رسد، بنابراین برای یک لوله کش به راحتی می توان آن را به طور معمول پشت سر گذاشت.

سخن نهایی

 

اگر به شغل لوله باز کنی دقت کنید، ممکن است کار آسانی به نظر برسد، اما در واقعیت اینطور نیست.  هنگامی که گرفتگی لوله ها و بالا آمدن فاضلاب را تجربه کردید، بدون شک می دانید که لوله باز کردن کار سخت و مهمتر از همه کثیف است.  بسیاری از افرادی که گرفتگی لوله فاضلاب را پیدا می کنند، فکر می کنند که باز کردن گرفتگی لوله آسان است، اما وقتی از فنرهای دستی، شیلنگ ها و سایر ابزارهای ناکارآمد برای تشدید مشکل استفاده می کنند. متوجه می شوند که از همه سوء استفاده کرده اند!  و آنجاست که به دنبال لوله باز کن مجرب می گردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.